Průmyslová automatika

Průmyslová automatika

Průmyslová automatizace je široký a obsáhlý obor, který zahrnuje mimo jiné řídicí systémy, stroje, výrobní linky a mnoho dalších. PARTEX návlečky pomáhají denně identifikovat komplikované komponenty automatiky a zpřehledňují je. Nabízíme komplexní řešení v oboru značení strojů, robotizovaných pracovišť, skříní a ovládacích panelů a pneumatických komponentů.
Řídicí skříně a panely
Protože se v rozvaděčích nachází velké množství vodičů, konektorů a dalších komponent, je nezbytné vše efektivně označit. PARTEX řešení umožňuje označení: vodičů a kabelů, konektorů, ovladačů a komponent. Pro značení tlačítek a vypínačů, výrobních i varovných štítků lze využít gravírované nebo samolepicí štítky.
Seznamte se s řešeními

Pneumatika
Pneumatika je obor, ve kterém je pracovním médiem stlačený vzduch. Tato technologie se stala tak běžnou, že má své praktické uplatnění téměř v každém moderní továrně. V naší nabídce najdete řadu možností pro pneumatických trubek a pohonů. Vyrábíme flexibilní návlečky, přizpůsobené standardním průměrům pneumatických trubek, a štítky odolné vůči chemickým látkám, ideální pro pneumatické válce.
Seznamte se s řešeními

Stroje a robotizovaná stanoviště
Systémy značení Partex si často vybírají konstruktéři strojů a výrobních linek, protože široká škála produktů umožňuje nejen komplexně popsat potřebné prvky, ale také je bezpečně zajistit. S pomocí našich produktů budete schopni: značit vodiče a kabely umístěné ve stroji, bezpečně upevnit kabely a trubky, zajistit kabely, hadice a svazky, značit stroje informačními a výstražnými tabulkami a používat produkty odhalitelné detektory kovy.
Seznamte se s řešeními
Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více