Telekomunikační a elektrická zařízení

Telekomunikační a elektrická zařízení

Jsme odborníky v oboru identifikace telekomunikačních systémů. Naše výrobky se používají například k identifikaci kamer, kabelů a komponent: bezpečnostních systémů, systémů požární ochrany, telekomunikačních systémů, automatiky budov BMS a HMS, nízkonapěťových elektrických zařízení. Každá z našich návleček je dostupná také v alternativní verzi bez halogenů. Používání materiálů, které neobsahují halogeny je zvláště důležité ve veřejných budovách, kde jsou možnosti evakuace lidí podstatně omezené.
Popisy slaboproudých kabelů

Kabely slaboproudých instalací jsou značeny nejčastěji kabelovými značkami, upevňovanými jedním nebo dvěma stahovacími pásky libovolné délky. Výhoda takového řešení spočívá v tom, že není nutné upravovat velikost popisné tabulky podle průměru kabelu. Popisy mohou být vytvořeny z jednotlivých jednoznakových návleček, můžete si je vytisknout sami na místě tiskárnou Partex nebo objednat v naší firmě. Nabízíme standardní nebo bezpečné bezhalogenové provedení.


Popisy průmyslových kamer

Průmyslové kamery pro sledovací systémy lze identifikovat umělohmotnými štítky. Jsou vhodné jak pro interní, tak i pro externí použití. Štítek je flexibilní a má velmi silné lepidlo. Může se montovat na zaoblené plochy, což je zásadním požadavkem při označování kopulových kamer a 360°.


Popisy schránek a skříněk

Jako výrobní štítky nebo popisy skříněk systémů: požární signalizace, průmyslové televize, kontroly přístupu nebo evakuace, se výborně osvědčí umělohmotné štítky nebo gravírované tabulky. Tyto štítky mají tloušťku 0,8 mm a díky tomu dokonale přilnou k zaobleným nebo nerovným povrchům, jako např. dvířka nebo desky natřené práškovou barvou.


Popisy tabulek a modulární aparatury

Pro jednoduché popisování modulárních přístrojů, tedy pojistek, proudových chráničů apod. použijte samolepicí štítky z přenosné tiskárny Partex. Pokud má popis na štítku obsahovat větší množství dat, takže má být zhotoven na výšku, budete potřebovat plastový štítek s vyšší výškou a šířkou přizpůsobenou násobku velikosti modulu. Stejně dobře se osvědčí gravírovaná tabulka.


Popisy jednotlivých kabelů

Jednoduché označení vodičů v rozvaděčích lze provést pomocí jednoznakových návleček, tedy hotových prvků, ze kterých sestavíme libovolný popis. Nabízíme dva druhy jednotlivých návleček: k nasazení před připojením kabelu a k montáži stlačením nebo zacvaknutím na již připojeném kabelu. Několik velikostí každého typu pokrývá velmi široký rozsah průměrů. Tyto štítky jsou dostupné také v bezpečném bezhalogenovém provedení.


Popisy zdířek

Elektrické a ethernetové zásuvky můžete označit samolepícím polyesterovým štítkem nebo plastovým štítkem vytištěným na termotransferové tiskárně. Pokud ji nemáte, můžete použít hotové šablony A4, rozřezané na moduly různých velikostí, k potištění na běžné kancelářské tiskárně.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více