Montáž rozvaděčů

Montáž rozvaděčů

Rozváděč sestává z přípojek, sběrnic a izolačních prvků používaných pro řízení a ochranu elektrických zařízení v elektrických systémech. Pro zajištění bezpečného provozu musí být komponenty rozváděče označeny jasným a trvanlivým označením. Systémy značení PARTEX zajišťují úplnou identifikaci všech součástí rozváděče.
Označování kabelů

Nespočetné množství tenkých kabelů vyplňuje do značné míry každý elektrický rozvaděč, takže rychlá a bezchybná identifikace každého z nich má nepopiratelný význam. Ideálním řešením pro popis kabelů jsou unikátní jednoznakové návlečky. Vyznačují se širokým rozsahem průměrů, čitelným potiskem a typickou konstrukcí, která umožňuje udržení štítku na svém místě. Spektrum dostupných písmen a znaků, jakož i konvenční barevnost vyčerpává možnosti tvorby libovolných popisů.


Označování modulární aparatury

Důležitým prvkem vybavení rozvaděčů je modulární zařízení. Partex má pro tento typ řešení speciální řadu produktů. Jedná se o velmi trvalé samolepící štítky pro termotransferový potisk. Štítky jsou k dispozici v různých velikostech a ve třech barvách (žlutá, bílá a stříbrná) dokonale drží na površích různého typu. Jsou skvělým řešením pro amatérského elektrikáře, který chce sám popisovat rozvaděče ve svém domě, a ještě lepším pro profesionály, kterým nabízíme systémové řešení s tiskárnou a inovativním softwarem.


Jmenovité štítky

Srdcem každého rozvaděče jsou správně popsané kabely a specializovaná zařízení, avšak nesmí tam chybět informace o výrobci rozvaděče a roku jeho výroby. Musí tam být uvedeny emblémy požadovaných certifikátů, kontaktní údaje a další užitečné informace. To vše může být uvedeno na vhodně voleném polyesterovém štítku. Je to pevný, velmi trvalý štítek, odolný proti mazivům a olejům.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více