Doprava

Doprava

Dopravní odvětví, zejména železnice, vyžaduje specializovaná řešení z hlediska bezpečnosti, odolnosti a čitelnosti označení. V naší nabídce je dostupná široká škála produktů včetně bezhalogenových výrobků, které splňují normy pro veřejnou dopravu. Pro náročnější aplikace máme technologie značení se zvýšenou odolností proti olejům a vysokým teplotám, které splňují také přísné vojenské normy.
Železnice
Materiály používané při vývoji železniční infrastruktury a výrobě moderních kolejových vozidel musí splňovat přísné normy pro odolnost a požární ochranu. PARTEX nabízí širokou škálu identifikačních řešení, která splňují nejnovější normu pro železnice, EN 45545.
Seznamte se s řešeními

Lodě a pobřežní zařízení
Námořní průmysl se vyznačuje velmi obtížnými a proměnlivými povětrnostními podmínkami, ve kterých se musí osvědčit mnoho zařízení. Stejně náročné prostředí a vnější faktory platí pro technologii značení, které musí zůstat trvalé a spolehlivé nezávisle na podmínkách. PARTEX má ve své nabídce výrobky vyrobené z nerezové oceli, odolné vůči extrémním vnějším podmínkám, a trvalá označení s UV potiskem, která se uplatňují na lodích a vrtných plošinách.
Seznamte se s řešeními

Automobilový průmysl
Automobilové továrny zabírají desítky tisíc metrů čtverečních plochy, kde pracují velmi rozsáhlé a složité výrobní linky. PARTEX nabízí produkty, které splňují vysoké požadavky na spolehlivost a odolnost kladené automobilovým průmyslem.
Seznamte se s řešeními

Letectví
Civilní a vojenská letadla, stejně jako značení v nich, podléhají velmi přísným požadavkům a kontrolám. V katalogu PARTEX ProSleeve najdete výrobky testované podle vojenských specifikací. Značení je odolné proti extrémně vysokým a nízkým teplotám a pohonným látkám.
Seznamte se s řešeními
Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více