Značení zemních kabelů

Značení zemních kabelů

Elektrické kabely uložené v zemi musí být odolné proti mechanickému poškození, atmosférickým podmínkám a faktorům, které se vyskytují v půdě. Stejné požadavky platí i pro návlečky na zemní kabely, které musí být trvalé a čitelné po dobu až 30 let, tedy po dobu předpokládané doby životnosti instalace. V naší nabídce naleznete řešení, které bylo schváleno energetickými společnostmi odpovědnými za distribuci energie v Evropě i ve světě.
Návlečky na zemní kabely

Popisy energetických zemních kabelů se musí vyznačovat výjimečnou trvanlivostí. Vyrábíme kabelové návlečky, které jsou shodné se standardy a směrnicemi energetických společností v Evropské unii. K označování kabelů uložených v zemi nabízíme flexibilní tabulky vyrobené z odolného plastu o tloušťce 1 mm, jsou dostupné ve čtyřech barvách a v několika velikostech, takže mohou obsahovat až 7 řádků textu. Čitelný popis, odolný proti otěru a vlivu povětrnostních podmínek můžete zhotovit sami pomocí naší termotransferové tiskárny nebo jeho zhotovení objednat ve firmě Partex. Pro náročnější aplikace doporučujeme návlečky z nerezové oceli AISI 316L. Popis je pak umístěn metodou ražení. Takové návlečky s libovolným textem pro Vás vyrobíme a dodáme i do 24 hodin.


Označování kabelových přípojek

Skříňky elektroenergetických přípojek jsou vystaveny přímému působení UV záření, deště, vysokých a nízkých teplot. Pro jejich identifikaci doporučujeme gravírované tabulky nebo flexibilní umělohmotné štítky odolné vůči UV záření. Štítek nebo tabulku s popisem konektoru lze přilepit nebo upevnit nýty nebo šrouby.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více