Co byste o nás chtěli vědět?

Vítejte v Partex Historie firmy Majitel CSR

Vlastnit rodinnou společnost mi přináší radost, pýchu a životní náplň. S naším srdcem ve švédském Gullspångu chceme být globálním hráčem, který investuje do nových zákazníků a trhů. Snažíme se zaujmout dlouhodobý přístup a usilovat o předání zdravého podniku příští generaci.

Chci být vnímána jako zodpovědný a oddaný majitel, který pečuje o rozvoj společnosti a také personálu celé skupiny Partex. Vysoká kvalita a profesionalita pronikají do všeho, co děláme.

Sophie Lööf, Majitel Partex

Společenská odpovědnost podniku

Obchodní model Partex Marking Systems znamená, že chceme být nablízku našim dodavatelům, zákazníkům a trhům. Přijímáme společenskou odpovědnost a přispíváme k neustálému rozvoji komunit, ve kterých žijeme a pracujeme. Díky tomu můžeme lépe předvídat a využívat rychle se měnící společenská očekávání a vztahy, stimulovat rozvoj nových trhů a vytvářet podmínky pro další rozvoj.

NADACE LÖÖF

Nadace Lööf Foundation se zabývá péčí o vzdělávání dětí a mládeže a zaměřuje se také na aktivity na ochranu životního prostředí a sociální pomoci. Nadace Lööf je řízena a reprezentována představenstvem, které sídlí v Gullspångu, ve Švédsku.

Zjistěte více

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více

Souhlasím