Nadzemní vedení

Nadzemní vedení

V naší nabídce najdete také tabulky, které slouží k identifikaci sloupů a nadzemních vedení, a tabulky s označením jednotlivých fází. Námi vyráběné tabulky jsou shodné se standardy vedoucích energetických operátorů.
Energetické tabulky

Námi vyráběné tabulky se využívají mimo jiné pro:- číslování hlavních napájecích bodů- číslování vedení a sloupů NN, SN a VN- popis kabelů na sloupech NN, SN a VN- popis trafostanic SN/nN, SN/SN a konektorů SN- popis konektorů a skříněk nN mimo trafostanice.Jejich velikost, barva a materiál je v souladu se standardy firem zabývajících se distribucí elektrické energie.


Výstražné a informační tabulky

Všechny tabulky obsahující výstrahu o potenciálním nebezpečí se vyrábějí v souladu s příslušnými normami. Tabulky lze upevnit několika způsoby, např. přišroubováním, přinýtováním nebo nalepením na práškově lakované díly pomocí velmi silné pěnové pásky3M.


Označování energetických kabelů

Popis energetických kabelů pokládaných v hlavních napájecích bodech obsahuje mnoho cenných informací, které musí být čitelné až po dobu 30 let. Typický popis kabelové tabulky obsahuje:- název sekce- typ kabelu- vztah spojení, tedy začínající a cílová adresa- rok uložení kabelu- název investora- název dodavatele. Naše návlečky byly schváleny také energetickými společnostmi v EU.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více