Vybavení serveroven

Vybavení serveroven

Fungování firmy je v dnešní době stále více založeno na efektivně pracujících počítačových systémech. Při vybavování serverovny je třeba vzít v úvahu řadu faktorů, které mohou zvýšit bezpečnost a spolehlivost provozu. V datovém centru musí být označen každý patch panel, každý konec kabelu nebo port zařízení. Pro usnadnění celého procesu označování strukturálních sítí v serverovnách nabízíme celou řadu samolepicích štítků a návleček s vyměnitelnou popiskou.
Označování patchcordů

Přenos dat s využitím optických vláken je stále populárnější řešení. Také zde pomůže správné označení propojovacích kabelů, tedy tzv. patchcords a kabelů typu pigtail ušetřit čas a peníze v případě poruchy nebo modernizace. Z našich výrobků se zde nejlépe osvědčí návlečky nasazované přímo na kabel nebo samolaminovací štítky. S jejich pomocí můžete snadno vyměnit popis, pokud musíte přepojit kabely v rackové skříni a změnit popis zapojení. Můžete to udělat i na stávajícím zařízení bez nutnosti odpojování kabelů pomocí návleček nasazovaných na kabely nebo vtlačovaných spolu s popisem.


Popisy rackových skříní

Rackové skříně najdeme nejen v serverových místnostech, ale také v nahrávacích studiích nebo průmyslových prostorách. Je zde mnoho prvků, které je nutné označit. Hlavním prvkem je patch panel s mnoha řadami zdířek, které můžete nejsnadněji popsat našimi samolepicími štítky. Uspořádaná racková skříň se správně označenými svazky strukturované kabeláže a popsanými porty patch panelů vám zajistí snadný servis a přehlednost instalace.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více