Kabelové sítě

Kabelové sítě

Kabelové sítě jsou budovány všude: od telekomunikačních až po domácí. Kromě správného značení kabelů a zapojení je důležité také jejich správné vedení, svázání kabelů a jejich ochrana před poškozením okolními vlivy. V naší nabídce najdete potřebné instalační vybavení a nářadí pro opracování kabelů, které vám jednoduše a účinně pomohou provést instalaci.
Kabelové trasy

Za účelem správného vedení kabelů v kabelových trasách bychom měli věnovat zvláštní pozornost stabilitě upevnění kabelů. Zde jsou spolehlivé naše odolné kabelové pásky určené pro kabelové žlaby, a také stahovací pásky z jiných materiálů, podle vašich potřeb.


Sítě CCTV

Moderní průmyslové kamerové systémy jsou dnes zárukou bezpečnosti lidí a majetku. Kvalita celé instalace je do značné míry závislá na správném zhotovení její kabeláže. Zde je nutné vzít v úvahu normové požadavky EN:50173-1:5, které jasně definují požadavek číselného označení všech kabelů v síti CCTV. Je třeba popsat jak zdířky signálu, tak samotné patch panely. Pro usnadnění tohoto úkolu doporučujeme trvalé značení v podobě jednotlivých návleček na kabely s popisem, samolepicích štítků a pásků s polem na popis.


Opracování kabelů

V naší nabídce naleznete také širokou škálu nástrojů na řezání a opracování kabelů a kabelových koncovek. Tyto nástroje jsou určeny na měděné a hliníkové kabely o průřezu až 400 mm2. Na výběr máme ruční mechanismus nebo ráčnové řezáky. Při opracování kabelových koncovek pomohou zase naše ergonomické krimpovací kleště.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více