Automobilový průmysl

Automobilový průmysl

Automobilové továrny zabírají desítky tisíc metrů čtverečních plochy, kde pracují velmi rozsáhlé a složité výrobní linky. PARTEX nabízí produkty, které splňují vysoké požadavky na spolehlivost a odolnost kladené automobilovým průmyslem.
Označování hydraulických hadic

Stroje a zařízení v současnosti využívají nesčetné množství vysokotlaké hydrauliky, včetně hadic, které se vyskytují v mnoha typech a velikostech. Aby se urychlila jejich výměna v případě poškození, používá se příslušná identifikace. Musí být trvalý a odolný proti možnému úniku hydraulického oleje. V naší nabídce najdete speciální řešení pro takové uplatnění. Můžete si vybrat mezi tištěnými návlečkami nebo systémem jednoznakových návleček.


Identifikace kabelových svazků

V kabelových svazcích je důležitý jak jednotlivý vodič, tak celý svazek, který se musí dostat na správné místo připojení. Integrátoři průmyslové automatizace často využívají služby subdodavatelů, např. v oboru výroby kabelových svazků. Společnost Partex má dlouholeté zkušenosti se spoluprací s výrobci součástek a prefabrikátů. Dodává jim např. teplem smršťovací bužírky nebo systémy označení upevňované na větší průměry kabelů pomocí stahovací spony.


Ochrana a vedení kabelů

Na mnoha místech jsou kabely vystaveny mechanickému poškození nebo vysokým teplotám. Aby se zabránilo takovému poškození, používají se vhodné ochranné materiály. Jsou dostupné v několika verzích podle jejich určení. Nejoblíbenější jsou flexibilní ochranné oplety, které se navléká na celý svazek. Partex nabízí ochranu kabelů s průměrem v rozsahu od 2 do 75 mm.


Upevnění kabelů

Správná identifikace kabelů je jedna věc. Stejně důležité je také správné vedení kabelů. Pro tento účel se používá řada příchytek a speciálních upevňovacích prostředků. Rozsáhlá nabídka společnosti Partex umožňuje volbu správného řešení v závislosti na potřebách zákazníka.


Vizuální identifikace

Obsluha strojů je často spojena s nebezpečím pro operátory. Proto musí být každé místo, které může představovat potenciální hrozbu, bezpodmínečně označeno značkami, které informují např. o pohyblivých prvcích. Tabulky Partex s UV-LED potiskem poskytují velmi jasné, barevné informace pro lidi, kteří se zdržují v blízkosti zařízení.


Opracování kabelů

Žádný elektrikář není schopen vykonávat svou práci efektivně bez používání správných nástrojů. Každý z nich má u sebe příruční praktický kufřík, ve kterém jsou nezbytné např. kleště k lisování kabelových koncovek, ořezávačky kabelů a samotné koncovky. Partex nabízí zákazníkům praktické soupravy skládající se z koncovek a vhodně zvolených krimpovacích kleští.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více