Bezpečnostní značení

Bezpečnostní značení

Bezpečnostní značení má klíčový význam pro zdraví a bezpečnost v každém průmyslovém odvětví. Každé staveniště, továrna nebo hala musí být označeno trvalým, čitelným a srozumitelným způsobem pomocí identifikátorů určených pro konkrétní použití. Výše uvedené ideálně splňují samolepicí štítky, gravírované štítky z laminátu nebo nerezu nebo štítky s UV potiskem.
Označení místností

Správné označení místností znamená zvýšení bezpečnosti, pracovního pohodlí a využívání objektů. V závislosti na funkci místností mohou být v systému značení klíčové symboly nebo koloristika. Gravírované tabulky a tabulky s UV potiskem mohou s úspěchem sloužit např. k označení sociálních místností nebo také omezeného přístupu, míst zatížených škodlivými účinky souvisejícími se zářením nebo vysokými teplotami a také předměty každodenního života, jako jsou regály, skříňky a trezory. K označení poslední skupiny objektů se výborně hodí gravírované tabulky, které v tomto případě splňuje úlohu popisů.


Informační tabule

Informační a výstražné tabule v průmyslu jsou neomezeným tématem. Jejich používání je nejčastěji povinnost vyplývající z právních předpisů, zákonů a vnitřních řádů firem nebo institucí. Plnobarevné tabulky vyrobené technologií tisku UV-LED, poutače a desky různých velikostí, které se vyznačují dobrou kvalitou a trvanlivostí, si můžete objednat ve společnosti Partex. Slouží k označení a zajištění mimo jiné stavenišť, logistických center, oblastí dodávek, kancelářských budov, výrobních hal apod.


Značky BOZP

Průmysl, to jsou nepochybně stroje, zařízení, těžké vybavení, aparatura a procesy: výroba a zpracování, tedy všechno, co významně zvyšuje riziko vzniku havárií a nehod. Proto je také dodržování pravidel BOZP v průmyslu nesmírně důležité a je dost přísně kontrolováno. Tabulka s barevným potiskem UV a dvoubarevné gravírované tabulky PGL zaručují úplnou informaci a zabezpečení v rozsahu evakuačního značení, značek požární ochrany, elektrických značek a směrnice, pokyny a seznamy všeho druhu.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více