Telekomunikace & IT

Telekomunikace & IT

V digitálním světě telekomunikací a IT řešení existuje velmi mnoho způsobů uplatnění našich návleček. Od samého začátku budování sítě GSM dodáváme návlečky telekomunikačním operátorům, kabelovým televizím a všem zákazníkům, kteří potřebují trvale a snadno popsat své sítě, jak malé tak velké, firemní počítačové sítě a celé serverovny. Máme zkušenosti s označováním v každé fázi dodávky digitálních médií.
Výstavba stanic GSM
Každá základnová převodní stanice neboli bétéeska (BTS), vyžaduje vhodné označení kabelů, které přivádějí a dále distribuují signál operátora. Efektivní provoz takové instalace zajišťují jak napájecí, optické a přenosové skříně, tak vysílací a přijímací zařízení, která mohou být instalována v místnostech nebo vysoko nad zemí, na telekomunikačních stožárech. Všechny tyto prvky propojené kabely DC, FO a RF vyžadují čitelné a trvalé označení, odolné vůči stárnutí a vlivu světelných paprsků.
Seznamte se s řešeními

Vybavení serveroven
Fungování firmy je v dnešní době stále více založeno na efektivně pracujících počítačových systémech. Při vybavování serverovny je třeba vzít v úvahu řadu faktorů, které mohou zvýšit bezpečnost a spolehlivost provozu. V datovém centru musí být označen každý patch panel, každý konec kabelu nebo port zařízení. Pro usnadnění celého procesu označování strukturálních sítí v serverovnách nabízíme celou řadu samolepicích štítků a návleček s vyměnitelnou popiskou.
Seznamte se s řešeními

Kabelové sítě
Kabelové sítě jsou budovány všude: od telekomunikačních až po domácí. Kromě správného značení kabelů a zapojení je důležité také jejich správné vedení, svázání kabelů a jejich ochrana před poškozením okolními vlivy. V naší nabídce najdete potřebné instalační vybavení a nářadí pro opracování kabelů, které vám jednoduše a účinně pomohou provést instalaci.
Seznamte se s řešeními
Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více