Často kladené otázky

Často kladené otázky

Odpovědi na časté otázky týkající se objednávek, internetového obchodu, softwaru Promark Creator nebo značení vyrobeného na zakázku.

Záložka "O nás" ⭢ Kontakt

Kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu prodej@partexariane.cz nebo volejte: +420 222 262 544.

Podpora ⭢ Dokumenty ⭢ Katalog produktů

Podpora ⭢ Dokumenty ⭢ Katalog řady MK10

Podpora ⭢ Software a ovladače

Partex Ariane, a.s.

Antala Staška 1859/34,

140 00, Praha 4, CZ

Odinstalujte software na prvním počítači a poté jej nainstalujte na druhý počítač. Při instalaci musíte zadat stejný licenční klíč.


Během licenčního období je možné klíč reinstalovat maximálně 2x.

Pro prodloužení licence kontaktujte našeho obchodního zástupce, se kterým jednáte, nebo nám napište na prodej@partexariane.cz.

otevřete prosím software Promark-Creator, v levém horním rohu vyberte 3 - XXX, (logo Partex)


⭢ karta: licence,


⭢ pak tlačítko: prodloužit licenci,


⭢ další: plná licence,


⭢ offline aktivace,


ve 3. záložce (offline aktivace) naleznete Promark ID

U počítačů připojených k internetu, program sám informuje o dostupnosti nových aktualizací a navrhuje jejich aktualizaci.


V případě offline počítačů nebo problémů s automatickou aktualizací, si prosím nainstalujte nejnovější verzi programu z webu promark.partexariane.cz ⭢ Sekce: Stáhnout

Tlačítko "Tisk" nebude aktivní ve dvou případech.


Pokud návrh značení k tisku obsahuje chyby, které brání správnému vytištění označení. Poté byste měli v seznamu najít problematické značky a opravit chyby.


Tlačítko tisku také nebude aktivní, pokud program nemá platnou licenci. V této situaci je možné navrhnout značení, ale nelze je vytisknout.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více