Inventář

Inventář

Správné označení dlouhodobého majetku umožňuje rychlé a snadné vedení záznamů. Může také výrazně pomoci během inventarizace a skladování. Štítky mohou obsahovat čárové nebo QR kódy a nabídnout tak použití skenerů.
Označování nástrojů

Označení nástrojů, elektrického nářadí, strojů a zařízení pomocí číslování zlepšuje správu zdrojů a chrání proti krádežím. Individuální značení každého nástroje umožňuje dodržení jmenovitých parametrů jeho práce a mechanických vlastností. Dodáváme všestranná řešení v oboru značení. Jejich uplatnění může omezit pouze vaše invence.


Inventarizace dlouhodobého majetku v kanceláři

Pro popisy kancelářského vybavení, jako jsou psací stoly, počítače, vázací stroje a mnoho dalších zařízení a pomůcek uložených v kancelářích společnost Partex doporučuje systémy samolepicích etiket, tištěných na speciálních zařízeních nebo běžných kancelářských tiskárnách.


Označování strojů a zařízení

Ke značení dlouhodobého majetku, který se používá převážně ve venkovním prostředí, doporučujeme systém ocelových návleček vyrobených z kyselinovzdorné nerezové oceli AISI 316L, odolných vůči proměnlivým podmínkám prostředí. Dokonalým řešením budou také naše tabulky gravírované v hliníku, oceli a laminátu. Popisky odolné vůči povětrnostním podmínkám, mazivům a olejům zaručují trvalý a přehledný popis při inventurách po mnoho let.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více