Pneumatika

Pneumatika

Pneumatika je obor, ve kterém je pracovním médiem stlačený vzduch. Tato technologie se stala tak běžnou, že má své praktické uplatnění téměř v každém moderní továrně. V naší nabídce najdete řadu možností pro pneumatických trubek a pohonů. Vyrábíme flexibilní návlečky, přizpůsobené standardním průměrům pneumatických trubek, a štítky odolné vůči chemickým látkám, ideální pro pneumatické válce.
Označování pneumatických hadic

Pneumatické hadice musí mít řadu vlastností, a to znamená, že na samotné značení jsou kladeny vysoké nároky. Doporučujeme dvě metody označování takových hadic. První spočívá ve zhotovení označení během přípravy hadic pomocí nasunovacích bezhalogenových návleček dostupných ve standardních velikostech pneumatických potrubí nebo pomocí jednoznakových návleček s uzavřeným profilem. Druhý způsob umožňuje popis již připojených hadic použitím flexibilních tabulek upevněných stahovacími páskami. Každý z našich návrhů se vyznačuje různými parametry, umožňuje vám najít řešení, které bude v souladu s vašimi požadavky a podmínkami, v nichž budou komponenty pneumatického zařízení běžně pracovat.


Označování pneumatických válců

Pneumatické válce jsou součástmi různých zařízení, jsou také často vystavovány vysokým teplotám, vlhkosti a agresivním látkám. Jejich popisy musí být odolné např. vůči působení mycích prostředků používaných v potravinářském průmyslu. Pro trvalé značení nabízíme zesílené pěnové samolepící štítky, které jsou vysoce odolné vůči poškrábání a otěru, mazivům, olejům a alkoholu. Polyesterové štítky se uplatňují při popisu celého pracovního prostředí. U takových nálepek nebude případná porucha servomotoru problémová, protože nápis na nich uvedený bude stále přehledný a čitelný, a to umožní snadnou identifikaci a odstranění poruchy.

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více