PROMARK-T2000 - Profesionální přenosná termotransferová tiskárna

Nejnovější verze velmi oblíbené a spolehlivé termotransferové tiskárny pro výrobu popisů elektroinstalací. Nově vyvinutý design vybavený novými funkcemi činí tiskárnu ještě kompaktnější, mobilnější a univerzálnější. Bezdrátové připojení Bluetooth umožňuje ovládat tiskárnu z mobilních zařízení pomocí aplikace Promark Creator GO. Možnost tisku jen přes baterie, menu v češtině a tisk české diakritiky - to jsou klíčové vlastnosti, které dělají tuto tiskárnu nezaměnitelnou. Tiskárna PROMARK-T2000 znamená vyšší výkon, větší možnosti a vyšší parametry. Tiskárna má dvojitou verzi Promark T-2000C s azbukou na klávesnici.

Koupit

Vlastnosti produktu

  • Bezdrátové připojení Bluetooth umožňuje ovládat tiskárnu z mobilních zařízení pomocí aplikace Promark Creator GO.
  • Nový design tiskárny umožňuje napájet ji pomocí 6 vyhrazených AA baterií o kapacitě každé 1900mAh.
  • Volitelný ohřívač profilů umožnuje kvaliní potisk všech velikostí profilů. Může pracovat ve dvou režimech: nepřetržitý nebo automatický a má tři nastavení teploty.
  • Zařízení má rozsáhlou vnitřní paměť s kapacitou až 250 000 znaků.
  • Nová funkce umožňuje tisknout na více zařízeních současně. Každá z tiskáren může současně tisknout jiný obsah na jiný profil.
  • Menu tiskárny je k dispozici v 10 jazycích: polština, angličtina, němčina, francouzština, švédština, ruština, španělština, portugalština, italština a čeština.

Vlastnosti produktu

Maximální rychlost tisku
40 mm/s
Výška textu (mm)
Max počet řádků
0
Provozní teplota
od 15 °C do 32,5 °C
Šířka
318 mm
Hloubka
272 mm
Výška textu
97 mm
Váha
2,7 kg
Tisk
Termotransferový
Rozlišení tisku
300 dpi
Paměť
250000 znaků
Skladovací teplota
od 5 °C do 35 °C

Školící video pro: PROMARK-T2000

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více