3 typy štítků používaných nejčastěji v průmyslu

3 typy štítků používaných nejčastěji v průmyslu

Partex znamená především široký sortiment výrobků, který je přizpůsoben potřebám i těch nejnáročnějších uživatelů. Naše výrobky se již dlouhá léta těší důvěře širokého okruhu odběratelů. To vše díky nejvyšší kvalitě zpracování, která je zvláště důležitá v průmyslu. Naše štítky se velmi často používají v potravinářském, stavebním, chemickém průmyslu a v dopravě. Víte, pro kteých z našich výrobků sahají naši zákaznici nejčastěji? Zde jsou jen tři vybrané z dlouhého seznamu!

Začínáme od prvního a můžeme říci nejvíce nenápadného - ploché bezhalogenové bužírky PZHF. Jedná se o produkt, který zaujímá zvláštní místo v dopravě! Proč? Především kvůli materiálu, z něhož jsou vyroben. Bužírky PZHF, jak říká sám název, neobsahují halogeny a proto při hoření téměř neuvolňují plyny škodlivé lidskému zdraví a životu. To je důvod, proč se často používají ve vlacích nebo v metru, kde jsou elektrické instalace často vystaveny velkým teplotním výkyvům.

Dalším výrobkem jsou stahovací pásky detekovatelné detektory kovů. Díky svým vlastnostem již natrvalo “zdomácněly” v potravinářském průmyslu. Proč? Je to zásluhou přísady kovových pilin, které umožňují detekovat sebemenší kousíček pásku zabezpečující elektrickou instalaci v blízkosti výrobního pásu, jež by se v případě poškození mohla dostat na ni a potom přímo do některého z produktů. A jak všichni dobře víme, všude tam, kde se vyrábí potraviny je nutné zachovávat zvláštní bezpečnostní opatření!

Třetím a posledním z prezentovaných produktů je absolutní favorit chemického průmyslu - PKS nerezové štítky M1. Proč? Vzhledem k jejich výjimečné životnosti. Výrobek vyrobený z matné nerezové oceli AISI 316 je určen pro extrémní podmínky! Neohrožuje jej styk se silně působícími látkami, jako jsou kyseliny nebo soli. Není citlivý vůči působení vysokých teplot nebo UV záření. Vždy si udržuje bezvadnou čitelnost označení.

Takže? Již víte, čemu je nutné věnovat zvláštní pozornost při plánování domovní instalace? Partex vám vždy rád pomůže!

Za účelem poskytování služeb na nejvyšší úrovni využíváme soubory cookie. Setrvání na webu znamená souhlas s jejich uložením a využitím. Zjistěte více