Produktové katalogy Partex 2018

 

 

K vašemu využití předkládáme dva nové katalogy produktů Partex, ve kterých naleznete náměty i technické informace pro řešení vašich produkčních nebo instalačních potřeb dotýkajících se profesionální kabeláže i efektivního obecného označování  nejrůznějších instalací.

Klikněte na obrázky jednotlivých katalogů pro zobrazení on-line verze.

Rádi vám zašleme tištěnou verzi nebo konkrétní cenovou nabídku. Napište nám na naši e-mailovou adresu

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Katalog kabelového příslušenství

Nový katalog kabelového příslušenství představuje přehledný zdroj informací o nabídce nářadí a potřebných komponent pro efektivní realizaci profesionální kabeláže.

 

Katalog pro značení produktů

Praktický katalog produktů Partex určených obecně k označování produktů a nejrůznějších instalací včetně nabídky nehořlavých a certifikovných speciálních materiálů.

 

Partex Ariane na Amperu 2018


 

 

Partex Ariane na veletrhu AMPER 2018

Vážení obchodní partneři, blíží se elektrotechnická výstava Amper v Brně, jejíž jsme i letos součástí. Najdete nás na obvyklém místě - hala P stánek 5.12
  
Velmi rádi vás na našem stánku přivítáme a seznámíme vás s významnou novinkou, na které Partex 2 roky usilovně pracoval - náš nový software Partex Promark Creator

Promark Creator

Promark Creator je excelentní nástroj pro popis štítků a návleček. Je velmi intuitivní a umožní vám jednoduše tvořit popisky s nejrůznějšími parametry. 
Nepostradatelný pro projektanty a velmi vhodný pro uživatele skupiny ProMark tiskáren...

Další informace

Značení vodičů a kabelů 

Seznamte se s možnostmi označování vodičů, kabelů a elektroinstalací s využitím komplexního systému značení Partex - široká řada nosičů, nehořlavých bužírek a profilů. Profesionální popisovače, vynikající SW aplikační vybavení, montážní doplňky a  nářadí.

Další informace

Vánoce s popisovačem Partex T-1000

Popisovač Partex T-1000 pro dočerpání ročních investic

Popisovač Partex T-1000

S blížícím se koncem roku může popisovač Partex T-1000 představovat  rozumnou investici zakoupenou třeba
za volné finanční prostředky z rozpočtu roku 2017. 

Neváhejte nás ještě do Vánoc kontaktovat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte do naší prodejny na číslo 222 262 544.

Popisovače máme skladem, držíme pro vás také fantastickou cenu 19.990,- Kč. Jako velmi výhodný bonus jistě oceníte úspěšný ovládací software Promark Creator, se kterým je příprava i tisk popisů ještě snadnější.