O PARTEX ARIANE

 Partex je švédskou společností s dceřinnými společnostmi po celém světě. Je dodavatelem značících systémů nejrůznějších druhů, například plast, nerez, fólie atp. Systém je určen pro značení všech typů vodičů, kabelů, trubek a elektro komponent. 

ARIANE je česká společnost, která začala po revoluci působit na českém trhu v oblasti značení. Postupně rozšiřovala své portfolio nabízených produktů a služeb až se stala TOP partnerem Brother a výhradním dovozcem značícího systému Partex na český a slovenský trh. V roce 2005 byla založena pobočka v Nových Zámcích ARIANE Slovakia.

V roce 2015 pak došlo k významnému spojení a vznikla tak Partex Ariane, která kombinuje sílu a možnosti Partexu se znalostí místního trhu, kterým disponuje Ariane.  

 

Široká škála produktů a chytrý design předurčuje značení Partex nejen v elektrotechnickém průmyslu, ale také v sektoru instalačním pro koncové uživatele, v elektrárnách a transformátorech nebo v oblasti distribuce elektrické energie.

Vnímáme potřeby trhu a znažíme se nabídnout univerzální řešení značení, které bude vyhovovat současným i budoucím nárokům na identifikaci. Nabízíme poradenství a vytvoření kompletního řešení na míru.